Opinie

Zdecydowanie polecam❤️ Dominika Łakomy zawsze potrafi zaskoczyć mnie czymś nowym. Potrafi motywować i zachęcać do systematyczności. Posiada ogromną wiedzę popartą doświadczeniem, czuwa nad prawidłową techniką wykonywanych ćwiczeń. Super trenerka

- Kasia

Osoba godna naśladowania, miła, konsekwentna w tym co robi, motywuje do działania.

- Urszula

Profesjonalizm, szczery uśmiech, niesamowicie pozytywna energia, skromność, pokora...; nie ocenia tylko docenia, nie naciska a motywuje..., jest MOC!!!

- Kasia

"Kiedy myślę o Dominice, to pierwsze co mi się nasuwa na myśl to to, że jest DOBRYM CZŁOWIEKIEM! Jeżeli jeszcze się zastanawiasz jakiego trenera wybrać i u kogo zasięgnąć pomocy na tej płaszczyźnie- wybierz Dominikę. Do treningów podchodzi bardzo profesjonalnie, z pasją i oddaniem. Każdemu doradzi indywidualnie. Dostosowuje trening do możliwości danej osoby i ustalonego celu. Atmosfera podczas współpracy jest bardzo pozytywna, czujesz że to twój czas na dobry trening, na który poświęca 100% siebie, dla Ciebie! Razem z Tobą dąży do udoskonalenia sylwetki jak również sfery mentalnej- wszystko co się dzieje z Nami to też nastawienie i pozytywne myślenie, którego Dominika uczy i sukcesywnie wpaja. Jeżeli szukasz motywacji i osoby która sumiennie pomoże ci w dążeniu do wymarzonej sylwetki to serdecznie polecam Dominikę- nie pożałujesz, a podziękujesz:) "

- Katarzyna

Ja poprostu po mozolnych próbach odchudzania natrafilam na Ciebie próbując w swoim życiu zrobić coś dla siebie zaczynając życie od nowa tak po 30 (…) i zaczęłam się stosować do Twoich wskazówek ćwiczyć brać witaminy, zaczęłam ćwiczyć i waga zaczęła spadać zaczynalam od 139 teraz już mam 116, a więc każde kilo mniej daje mi większą motywację stan zdrowia tez jest lepszy wiec ciesze się tym że życie postawiło na mojej drodze kogoś takiego jak ty.

- Ewelina

W tym roku dowiedziałam się od koleżanki o treningach, które prowadzisz, staram się gdy tylko mogę uczęszczać, bo są dla mnie odskocznią, nie myślę o niczym, gdy wchodzę na zajęcia, to tak jakby zamykam drzwi i zostawiam codzienność za nimi, też smutne czy złe chwile (…) na pewno jest warto chodzić na te spotkania. JESTEŚ dobrą energią tak jak i dziewczyny z ekipy. Jest super, myślę że nadal tak będzie. DZIĘKUJĘ

- Beata
© 2018 dominikalakomy.pl